+38 (097) 100-10-97
м. Рівне, вул. У. Самчука 30А
stograd.office@gmail.com

+38 (097) 100-10-97
+38 (066) 100-16-60

ЖК Prestige Apartments

Розташування

вул. Толстого, 10

Функціональність помножена на комфорт. Команда досвідчених архітекторів змогла втілити цей основоположний принцип у проекті нашого житлового комплексу. Кожен елемент квартири розрахований таким чином, аби мешканці нашого житлового комплексу могли підтримувати динамічний темп життя і водночас почувались затишно і зручно.

Технічна інформація
Переглянути квартири
1-кімнатні
42.1 — 43.7 м
2-кімнатні
76.4 — 77 м
3-кімнатні
100 — 101.5 м

ТАКИЙ КОМФОРТ ТІЛЬКИ ТУТ

Форми кімнат розраховані так, аби забезпечити їхнє ефективне зонування і оптимальне розміщення всіх меблевих елементів. Просторі кімнати з їхнім природнім освітленням дадуть можливість приємно і з задоволенням проводити час у сімейному або дружньому колі.

Ергономічне продумане розташування допоміжних приміщень – кухні, коридору, ванної кімнати - забезпечить належний комфорт і якість життя всім членам, навіть дуже численної родини.

ПРОГУЛЯНКОВИЙ ПАРК

Паркове середовище – поліфункціональний комплекс, що поєднує природне середовище із об’єктами культурного дозвілля, призначеними для комфортного відпочинку і розваг відвідувачів. Парк облаштований лавками, дитячим майданчиком, вуличними МАФами. Тут завжди зручно посидіти та розвіятися, відчувши себе на виїзді за містом.

ТЕРИТОРІЯ

Територія закрита від сторонніх відвідувачів та максимально комфортна для своїх мешканців. До двору будинку зможуть потрапити лише мешканці та їх близькі. Дитячий та спортивний майданчики – будуть сучасними, зручними та головне безпечними у користуванні. Зелена парковка – відкритий еко-паркінг буде вимощено тротуарною плиткою з травою, що надасть всій території особливого настрою.

ІНФРАСТРУКТУРА

Піша доступність до основних інфраструктурних об’єктів нашого міста:

Спорткомплекс "Праджат"
50м
1 хв
Краєзнавчий музей
100м
2 хв
Парк молоді “Лебединка”
150м
3 хв
ТРЦ “Злата Плаза”
350м
5 хв
Драмтеатр
700м
8 хв
Кінопалац “Україна”
800м
9 хв

Проект на мапі

Переглянути квартири